Get Adobe Flash player

 

AKTUALNOŚCI

rok szkolny 2014/15

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ROK SZKOLNY 2014/2015

DOSTĘPNY

>>TUTAJ

    

 

 

XXIX Bieg Barbórkowy o „Lampkę Górniczą”

 

Dnia 19 października 2014 r. uczniowie naszej szkoły  jak co roku uczestniczyli w biegu na 500 m w czasie  XXIX Biegu Barbórkowego o „Lampkę Górniczą”.   Jest to  najważniejsza impreza biegowa w naszym regionie z wielkimi tradycjami. Bieg organizowany jest przy ścisłej współpracy z KGHM Polska Miedź S.A. Impreza ta zawsze ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział. Odbywa się na dystansie 10 kilometrowej atestowanej przez PZLA trasy, wyznaczonej ulicami Lubina. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę , za udział otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

                                                                                                                                                                                                      K. Jania, K. Pietruszko

Wycieczka do Kłodzka

 

Dnia 16-17 października 2014 r. uczniowie ZSiPO wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zwiedzali Kłodzko i okolice. W pierwszym dniu wyprawy uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z uczniami Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3 w Kłodzku. Po obiedzie zwiedzali Twierdzę Kłodzką wraz z podziemiami. Wieczór zaplanowany był w Polanicy Zdrój, gdzie czekała nas miła niespodzianka - prezentacja ekip Dolnośląskiego Rajdu Samochodowego,  szczególnie podobała się chłopcom. Dziewczynki natomiast zachwycone były kolorową fontanną. Spacer po Parku Zdrojowym zakończył wyjazd do Polanicy Zdrój. Następnego dnia zwiedziliśmy Muzeum Ziemi Kłodzkiej oraz Stare Miasto. Pogoda i humory dopisały a uczniowie chcieli - by wycieczki trwały, trwały, trwały.                    

                                                                                  K. Jania, K. Pietruszko

  

 

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

 

W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU SKŁADAMY PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SZKOŁY.

PROSZĘ PRZYJĄĆ ŻYCZENIA ZDROWIA ZADOWOLENIA I.SATYSFAKCJI ZAWODOWEJ, POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU OSOBISTYM ORAZ SAMYCH DOBRYCH DNI W.ROKU SZKOLNYM.

NIECH TOWARZYSZY WAM PRZEKONANIE ŻE TWORZYCIE PRZYSZŁOŚĆ I.NADAJECIE JEJ LEPSZY KSZTAŁT.

 

Z WYRAZAMI SZACUNKU

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKACieszymy się jesienią na łonie natury


Dnia 13.10.2014 r. klasy V, VI d oraz I gimnazjum zostały zaproszone na działkę Pani Ani na ognisko. Pogoda nam dopisała, i dzieci były zachwycone zabawą na świeżym powietrzu. Bardzo dziękujemy Pani Ani za zaproszenie.

Dzień Chłopca w Parku Wrocławskim

 

Uczniowie klasy IV-V-VI szkoły podstawowej DZIEŃ CHŁOPCA postanowili spędzić na świeżym powietrzu. Dnia 30 września udali się wraz z wychowawcą p. Katarzyną Pietruszko do nowego Parku Wrocławskiego. Uczniów zachwyciły dinozaury, fontanny i małe ZOO.

Bawili się chętnie na ciekawych placach zabaw. Na zakończenie wycieczki uczniowie udali się do parkowej kawiarni na smaczne lody.

 

                                                                               K. Pietruszko

  

 

 "Pożegnanie lata"

 

W dniu 19.09.2014 r. uczniowie klasy II-III PP, V-VI6a SP oraz kl. I-III B G wzięli udział w imprezie plenerowej „Pożegnanie lata”. Spotkanie integracyjne odbyło się na strzelnicy w Lubinie, gdzie prócz wesołych gier i zabaw uczniowie piekli kiełbaski na ognisku. Spotkanie zorganizowały nauczycielki ZSiPO Grażyna Czwaczka, Leonarda Fuczek.

 

ZWIEDZALIŚMY NOWĄ HALĘ SPORTOWĄ

 

 

Dnia 10 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zwiedzili nową halę sportową w Lubinie w ramach DNI OTWARTYCH Uczniowie zobaczyli nowoczesny obiekt o charakterze sportowo-rozrywkowym, w którym mogą odbywać się mecze sportowe, koncerty i widowiska . Hala wyposażona jest w arenę sportową o wysokim standarcie, sale konferencyjne i szkoleniowe, boiska treningowe i korty do gry w squasha. To idealne miejsce dla pasjonatów aktywności fizycznej. Wycieczka miała szeroki wymiar dydaktyczno-wychowawczy, przyczyniła się do zainteresowania lokalną ligą piłki ręcznej i siatkówki oraz sportem międzynarodowym. Hala bardzo podobała się uczniom

i nauczycielom.

K.Jania, K. Pietruszko

 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015


Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie rozpoczął rok szkolny 2014-2015. Uroczyste rozpoczęcie nastąpiło o godz. 11.00. Pani Dyrektor mgr Grażyna Dąbrowska z tej okazji złożyła serdeczne życzenia uczniom, rodzicom oraz wszystkim pracownikom zespołu szkół. Koniec wakacji osłodził piękny występ artystyczny przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Po akademii wszyscy udali się do klas, by przywitać się z kolegami z klasy, zapoznać się z nowymi planami lekcji, celami szkoły na ten rok oraz organizacją wszystkich zajęć. Pewnym krokiem i z uśmiechem na ustach weszliśmy w nowy rok szkolny.

Samorząd Uczniowski


 

 

  

 

 

 Uroczyste rozpoczęcie  roku szkolnego 2014/2015

 

 

 Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami do naszej szkoły w dniu 1 września (poniedziałek) o godzinie 11:00 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015.

 

 

 

 


Biblioteka pedagogiczna

Linki

   

 


  
  
 
 
 

EFS

 

 

 

MKZ II DOLNY ŚLĄSK

 

CIZ