Get Adobe Flash player

 

PROJEKT UNIJNY

"Modernizacja kształcenia zawodowego

na Dolnym Śląsku II"

 

 

logo ue

 

  

 Skierowany do uczniów szkół zawodowych, a jego celem jest podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego młodzieży Dolnego Śląska poprzez realizację programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe, zgodnie z potrzebami rynku pracy.

     

W roku szkolnym 2011/2012 rozpoczęliśmy realizację zajęć pozalekcyjnych w ramach uczestnictwa w projekcie MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU II. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki PRIORYTET IX: Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, DZIAŁANIE 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w partnerstwie z Dolnośląskim Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli
w Wałbrzychu. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

       

Ewa Jagielska

czytaj więcej

  

  

   

W ramach projektu zorganizowano
KURS CARVINGU

 

carving galeria

 

W dniach 26, 27 i 28 października 2011r. 10 uczniów zasadniczej szkoły zawodowej uczestniczyło w kursie carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach w ramach realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym, Śląsku II. Kurs prowadził pan Daniel Flik, który odkrywał przed kursantami tajniki tworzenia łabędzi z jabłek, kwiatów z porów i cebuli, koszyczków z melona czy wózeczków z ananasa. Trzy dni kursu minęły w mgnieniu oka. Oprócz nauki to była również świetna zabawa!

 

Ewa Jagielska

 

 

 

 

 

=>  powrót do strony głównej