Get Adobe Flash player

 

 

 

PROJEKT UNIJNY

"Elektroniczny system zarządzania oświ@tą

w Powiecie Lubińskim - PLESZO"

 

 

 

 alt

 

  

   Projekt "Elektroniczny system zarządzania oświ@tą w Powiecie Lubińskim - PLESZO" jest projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013, priorytet nr 2, działanie 2.2.


Przedmiotem projektu było zbudowanie i wdrożenie zintegrowanego, elektronicznego systemu wspomagającego zarządzanie oświatą w Powiecie Lubińskim. System ten stanowi bazę do wprowadzania elektronicznych usług edukacyjnych świadczonych przez placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym są Powiat Lubiński, Urząd Miejski w Lubinie i Urząd Gminy w Rudnej.


Celem projektu jest podniesienie jakości oświaty w placówkach oświatowych, poprzez przygotowanie ich do świadczenia e-usług w obszarze edukacji przy wykorzystaniu:


•    Platformy edukacyjnej (>> kliknij tutaj aby się zalogować<<),
•    Portalu oświatowego,
•    Dziennika elektronicznego,
•    Modułów Kadry i Płace,
•    Internetowego serwisu Prawa oświatowego.


W ramach projektu doposażono jednostki w sprzęt komputerowy i sieciowy.

więcej

 

 

 

 

=>  powrót do strony głównej