Get Adobe Flash player

Artystyczne

 

 

alt

 

Osiągnięcia artystyczne  w roku szkolnym 2018/2019

 

1.Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych (grudzień 2018 r.) I miejsce.

 

2. Szkolny konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza Pisanka" ( marzec 2019 r.). Wpłynęło 13 prac . Wszystkie zostały nagrodzone dyplomami.

 

 Osiągnięcia artystyczne  w roku szkolnym 2017/2018

 

1.Międzyszkolny konkurs plastyczny "EKOLUDEK" zorganizowany w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Konkurs skierowany był do wychowanków świetlic szkolnych z klas I-III szkół podstawowych.. Wśród ponad 50 nadesłanych prac plastycznych, wyróżniona i nagrodzona została praca naszej uczennicy MAGDALENY WALCZAK ,maj.

 

2. Konkurs "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - PRZYJACIEL DZIECI I MŁODZIEŻY" organizowany pod patronatem Starosty Lubińskiego przez Referat Promocji Starostwa . Uczennica naszej szkoły Bettina Godlewska zdobyła II miejsce, kwiecień.

 

3. Szkolny konkurs plastyczny "Wielkanoc w wiosennych barwach".Jury wyłoniło następujących zwycięzców i wyróżnionych:

I miejsce: klasa 6-7f sU , op. Iwona Trzcińska, Bogusława Głowacka., II miejsce: klasa 1-3 pp4, op. Elżbieta Rękawiczna ,III miejsce: Mateusz Nowaczyk, nauczanie indywidualne, op. Agnieszka Maszudzińska. Uczniowie wyróżnieni: Patrycja Podlewska, Elżbieta Pażuch, Przemysław Gretkierewicz, Magdalena Długosz, Dawid Gry. , Oskar Urban, Aleksandra Pacura, Patryk Trzaska, Daniel Marczuk, Anna Michalska, Marcel Sarafin, Bettina Godlewska, Magdalena Mazurek, Jakub Narusz, Julia Bogusiewicz, Wojciech Wawrynowicz, Wiktoria Grzywniak,  Daniel Siwak oraz uczniowie klas: 2-3gU , 2-4b sU, 5d sU, oraz 1pp1, marzec.

 

 

Osiągnięcia artystyczne  w roku szkolnym 2016/2017

 

1.Międzyszkolny konkurs plastyczny "Kolorowy,  malowany świat" zorganizowany w Zespole Szkół Sportowych w Lubinie. Konkurs skierowany był do wychowanków świetlic szkolnych z klas I-III szkół podstawowych. Uczniowie nagrodzeni: II miejsce- JULIA BOGUSIEWICZ, wyróżnienia- MAGDALENA WALCZAK oraz MATEUSZ ŁUKASZCZYK, czerwiec ."

 

2. Międzyszkolny konkurs fotograficzny zorganizowany przez bibliotekę szkolną pt. "SELFIE Z KSIĄŻKĄ". Wyróżniono Bartosza Karsznię i przyznało II miejsce Dominikowi Brzostowskiemu, maj .

 

3.Regionalny Przegląd Twórczości "Polskie Pieśni Patriotyczne i Piosenki Wojskowe" 2017r. w Teatrze Starym w Bolesławcu. Nasi reprezentanci wykonali piosenkę pt. "Szara Piechota" przy akompaniamencie gitarowym. Wyjazd zorganizowano dzięki wsparciu Rady Rodziców ZSiPO w Lubinie  oraz Stowarzyszeniu "A Tacy Sami". Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni upominkami oraz słodkim poczęstunkiem, maj .

 

4. Szkolny konkurs plastyczny "Kolorowa Wielkanoc", którego organizatorem była świetlica szkolna. Jury wyłoniło następujących zwycięzców i wyróżnionych: I miejsce : Julia Bogusiewicz, opiekun: Anna Łabędzka , I miejsce (praca grupowa): uczniowie indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych: Urszula Kubera, Weronika Mlaś, Radosław Szuty, Eliza Świercz, opiekunowie: Alicja Ryśkiewicz, Dorota Irzyk, Renata Żabińska, Anna Przygodzka, II miejsce: Damian Kuśmierczyk, opiekun: Elżbieta Adamik, II miejsce (praca grupowa): klasa 4bsU, opiekunowie: Agnieszka Zych-Czernek, Bogusława Głowacka, III miejsce (prace grupowe): klasa 4-6dsU, opiekun: Iwona Trzcińska, klasa 1,3BgU, opiekun: Grażyna Czwaczka. Uczniowie wyróżnieni: Anita Kaźmierska, Przemysław Gryglewicz, Jakub Maroński, Magdalena Długosz, Paweł Buławieniec, Piotr Rams, Krystian Arendarski, Sebastian Długosz, Maciej Siek, Kamil Budziak, Maksymilian Bajger oraz uczniowie klas: 1-2AgU, kwiecień.   

 

5. XXVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową Specjalną Nr 10 i Publiczne Gimnazjum Nr 10 w Wałbrzychu. Uczniowie naszej placówki zdobyli następujące miejsca: uczeń Kacper Majchrzak I miejsce w kategorii klas I-III szkoły podstawowe (przygotowany pod kierunkiem p. Anny Łabędzkiej) oraz uczennica Daria Wołodźko w kategorii  klas I-III szkoły zawodowej (przygotowana pod kierunkiem p. Agnieszki Kulby, marzec.   

 

6. XXVIII Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych w Głogowie. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu było hasło „Gdzieś w przestworzach”. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności recytatorskich. Wiersze były ciekawie i barwnie zaprezentowane. Nagrodzeni uczniowie: Aleksandra Pacura (pod kierunkiem p. Iwony Świątek)- II miejsce, Anna Zapalska i Łukasz Kłos (pod kierunkiem p. Agnieszki Kulby) –III miejsce. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach otrzymali:  Daria Wołodźko  (przygotowana przez  p. Agnieszkę  Kulbę), Kacper Majchrzak (przygotowany przez  p. Annę Łabędzką), Alicja Staszak (przygotowana przez  p. Aldonę Karlak). Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali bilet do uczestnictwa w XXVIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Specjalnych i Integracyjnych, który odbędzie się 20 marca br. w Wałbrzychu, marzec.

 

7. I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej pt. „Wiersze naszych ojców”. W tym konkursie wzięła udział nasza Ola Pacura recytując wiersz pt. „Chleba naszego” Zofii Matelickiej. Ola zdobyła wyróżnienie, luty.

8. Konkurs na najpiękniej przystrojone drzewko świąteczne "Choinkowo" zorganizowany przez CH „Cuprum Arena", konkursu na najpiękniej przystrojone drzewko świąteczne. Nasze cudowne "Aniołeczki" zdobyły II MIEJSCE , grudzień.

9. Konkurs plastyczny zorganizowany przez Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działające przy ZSiPO w Lubinie ph.: „W jesiennym nastroju”. Wśród 35 prac komisja konkursowa wybrała i nagrodziła 4 prace:I - miejsce Dawid Garbacz, II - miejsce Marcel Sarafin, , III - miejsce Ewa Dziedzic, IV - miejsce Eryk Mienciuk, listopad. 

10. Szkolne koło TPD przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie zorganizowało szkolny konkurs plastyczny ph. „Wspomnienia z wakacji”. Nagrodzeni:   I miejsce – Sebastian Jasion – uczeń klasy III A gU , II miejsce zajął - Nikodem Kopeć – uczeń klasy 3a, III miejsce zajęła – Wiktoria , Grzywniak – uczennica klasy 2f , IV miejsce zajął – Dawid Sławski – uczeń klasy 6d, październik.


Osiągnięcia artystyczne  w roku szkolnym 2015/2016

 

1. W XI edycji konkursu plastycznego dla uczniów klas I-III pod hasłem: "Bezpieczeństwo w oczach dziecka" zorganizowanego przez Komisję Bezpieczeństwa i Porządku, podlegającą staroście lubińskiemu, przy wsparciu tutejszej komendy policji 6 uczniów ze szkoły zostało wyróżnionych : Maja Król, Magdalena Długosz, Eryk Bolka, Paweł Buławieniec, Bartosz  Bąblewski oraz Rafał Szostek, listopad.  

 

2. Konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową, organizowany przez  Starostwo Powiatowe. Nagrodzeni w kategorii klas I-III: II miejsce zajął Eryk Bolek. Nagrodzeni w kategorii klas IV-VI: I miejsce zajęła Elżbieta Pażuch,   II miejsce zajęła Alicja Zielińska , III miejsce zajęła Ewa Dziedzic.Wyróżnienie otrzymał  Dawid Garbacz.             

             

3. Szkolny konkurs plastyczny pt. "Podwodny Świat" , kwiecie. Nagrodzeni zostali w kategorii indywidualnej: I  miejsce–  Mateusz Dzwonek , II miejsce– Ewa Dziedzic,  Dawid Chwiluk, Mateusz Łukaszczyk , III miejsce - Alicja Jałosińska, Oskar Kruszewski .W kategorii grupowej nagrodzone zostały klasy: I miejsce – klasa 1-2 BgU , II miejsce– klasa 4-6dU ,III miejsce– klasa 4bU oraz klasa 2PP1, kwiecień .

 

4.  X Przegląd Małych Form Teatralnych w Chobieńskim Ośrodku Kultury.
Reprezentacja ZSiPO zdobyła I MIEJSCE za przedstawienie pacynkowe pt. "O Złotej Rybce", maj.

 

5. W Powiatowym Konkursie Historyczno – Fotograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Sportowych i Ośrodek Wzgórze Zamkowe z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski nasza uczennica – Małgosia Fijołek zajęła II miejsce, maj.

 

Osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015

 

 

1. II Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych w Ścinawie. Nasi aktorzy przedstawili bajkę pt. "Czerwony Kapturek" za pomocą pacynek. Sztuka przyjęta została gorącymi brawami. Przegląd ten był konkursem jednak jurorzy postanowili przyznać wszystkim teatrom równorzędne pierwsze miejsce, listopad 2014.

2. Podsumowaniem XII edycji konkursu plastycznego na świąteczną "Kartkę życzliwości" organizowanego przez PeBeKa Lubin. Aneta Adolph została laureatką Kartki życzliwości (klasaII –III Szkoła Przysposobiająca do Pracy). Wyróżniono również prace Anny Zapalskiej- Szkoła Podstawowa, Daniela Oty – III b Szkoła Podstawowa, Krystiana Arendarskiego-III  D Gimnazjum, grudzień 2014.

3. Wojewódzki Konkurs Recytatorski w Wałbrzychu, uczennica klasy IVc  Aleksandra Pacura zdobyła pierwsze miejsce, marzec 2015.

4. XXI Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny - "Logopedyczne Ekozwierzaki". Decyzją komisji konkursowej III miejsce zdobył uczeń Bartosz Bąblewski, a wyróżnienia Elżbieta Pażuch i Maciej Nowakowski, kwiecień 2015.

5. XIII Plener Plastyczny   Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zorganizowany przez TPD, ; III miejsce zdobyła praca Eweliny Jebut i  Ewy Dziedzic, szczególne wyróżnienie natomiast zdobyła praca Sebastiana Piotrowskiego, maj 2015 .

6. „Bocian – niezwykły ptak i jego świat” konkurs plastyczny zorganizowany przez TPD oddział w Legnicy, Z naszej placówki aż trzy osoby otrzymały szczególne wyróżnienie: Tomasz Mendyk, Ewa Dziedzic, Roksana Sołtysiak, maj 2015.

7 .Konkurs fotograficzny "Miejsca bliskie sercu", nagrodzona Patrycja Okręglicka z III kl ZSZ, maj 2015,

 

 

 

Osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2013/2014

 

 

1. X konkurs PeBeKa na "Świąteczną kartkę życzliwości" zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. w Lubinie. Wygrała praca Anity Kazimierskiej, wyróżniono również prace: Eweliny Jebut, Wojciecha Wawrzynowicza i Oskara Barowicza.

 

2. Międzyszkolny konkurs na kartkę Wielkanocną - I miejsca w swoich kategoriach zajęli: Patrycja Senków, Emilia Grodecka, Kamil Krzysiek i Weronika Mlaś; II miejsca zdobyli: Weronika Dziwińska, Urszula Stelmasińska, Renata Kikta, Alicja Jałosińska; III miejsca uzyskali: Ewa Dziedzic, Michał Buchowiecki, Sebastian Długosz i Patryk Malinowski, natomiast wyróżnienia przyznano: Martinowi Michalczewskiemu, Sarze Serek, Gabrieli Sawickiej, Tomaszowi Łada – Bieńkowskiemu, Monice Pączkowskiej, Mateuszowi Nowakowskiemu, Karolinie Koronie, Weronice Kotuli, Dorocie Szuper, Pawłowi Chudakowi i Elizie Świercz.

 

3. Konkurs plastyczny organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy ph. „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym” - I miejsce zajęła Alicja Staszak, II miejsce zdobyła Krystyna Pawliszyn, natomiast III miejsce Aneta Adolph, wyróżnienia otrzymali Ewelina Jebut, Jakub Narusz, Piotr Ulidowski, Sebastian Długosz, Kamil Mendyk, Łukasz Motyl i Kamil Budziak.

 

 

 

 

Osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2012/2013

 

1. "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki" rejonowy konkurs plastyczny. Wyróżnienie otrzymała Małgorzata Fijołek.

2. " Kartka Bożonarodzeniowa" konkurs organizowany przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S. A. w Lubinie. I miejsce Adam Pażuch, wyróżnienie: Kamil Krzysiek, Jakub Sokołowski, Krystyna Pawliszyn, Kamil Budziak, Klaudia Kordylewicz.

 

3.  "Kartka Życzliwości" wielkanocny konkurs zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S. A. w Lubinie. I miejsce Piotr Chomyn, wyróżnienie Patrycja Kowalska.

 

Osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2011/2012

 

 

1. „Ozdoba profilaktyczna” konkurs roganizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, w którym I miejsce zajął Marcel Sarafin, miejsce II - Dawid Tofil, miejsce III - Maciej Nowakowski. 

 

2. „Najpiękniejsza Ozdoba Choinkowa” konkurs organizowany dla wszystkich świetlic,
w którym wysokie II miejsce zajął Dawid Sławski, a wyróżnienie otrzymała Elżbieta Pażuch.

 

  • 3. „Bezpieczne ferie zimowe” konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 l – II miejsce zajęła Wiktoria Dziwińska, III miejsce- Weronika Formago, a IV miejsca- Maciej Nowakowski i Ewa Dziedzic.

 

Osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2010/2011


Szkoła Podstawowa dla Dzieci Upośledzonych Umysłowo w Stopniu Lekkim

 

1. "Przygody w kosmosie"  - XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych(organizowany przez ZSS w Lubinie, kwiecień 2011)

  II miejsce -  Łukasz Kłos, III miejsce -  Anna Zapalska.

 

2. "Sercem malowane"  - V Edycja Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej (organizowany przz TPD w Legnicy, maj 2011)

wyróżnienie -  Elżbieta Pażuch.

 

Gimnazjum dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonych Umysłowo w Stopniu Lekkim

 

1.  "Anielskie miasteczko"  - Powiatowy Konkurs Plastyczny (organizowany przez MDK w Lubinie, grudzień 2011)

wyróżnienie -  Grzegorz Kubieniec.

 

2."Przygody w kosmosie"  - XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych (organizowany przez ZSS w lubinie, kwiecień 2011)

II miejsce -  Igor Mikulski.

 

3.  "Świat w moich oczach"  - Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Osób Niepełnosprawnych (organizowany przez ZSS w Lubinie, maj 2011)

I miejsce -  Marta Gross, I miejsce - Patrycja Okręglicka.

 

 Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

1. "Z taborem przez Polskę"  -  XXII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych (organizowany przez ZSS w Wałbrzychu, październik 2010)

I miejsce  - Grzegorz Kordylewicz.

 

2."Przygody w kosmosie"  - XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych (organizowany przez ZSS w lubinie, kwiecień 2011)

I miejsce - Paulina Pitaś,  III miejsce - Anna Taflińska.

 

Szkoła Podstawowa dla Dzieci Upośledzonych Umysłowo w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym

 

1."Świat w moich oczach" - Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Osób Niepełnosprawnych (organizowany przez ZSS w Lubinie, maj 2011)

I miejsce -  Marcel Sarafin,  II miejsce - Damian Snopkiewicz,  III miejsce - Monika Pączkowska.

 

Gimnazjum dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonych w Stopniu Umiarkowanym

i Znacznym

 

1. "Przygody w kosmosie"  - XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych (organizowany przez ZSS w lubinie, kwiecień 2011)

II miejsce- Piotr Ulidowski,  III miejsce - Alicja Staszak.

 

 Specjalna Szkoła Przysposabiająca do Pracy

 

1. "Świat w moich oczach" - Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Osób Niepełnosprawnych (organizowany przez ZSS w Lubinie, maj 2011)

wyróżnienie - Wojciech Wojtasik

 

 


 

 

 

 

=>  powrót do strony głównej