Get Adobe Flash player

Przedmiotowe

alt

 

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 

1. Regionalny  Quiz Ekologiczny (październik 2018 r.). I miejsce.

 

2. Ogólnoszkolny Konkurs "Bezpiecznie na drodze" ( październik 2018 r.). I miejsce - klasa 5-8gsU, II miejsce klasa 1-2 pp3 i 7-8fsU, III miejsce klasa 1-3 pp4. 

 

3. Międzyklasowy Konkurs Pięknego Czytania (listopad 2018 r.). I miejsce - Kacper Buławieniec, II miejsce - Paweł Buławieniec, III miejsce - Jakub Maroński. 

 

4. Regionalny Konkurs Polonistyczny "Słownik- kopalnią wiedzy" (lisopad 2018 r.). I miejsce - Joanna Tokarska, II miejsce - Emilia Sierota. 

 

5. Międzyszkolny Konkurs "Radzę sobie sam w domu- wypełniam domowe obowiązki" (marzec 2019 r.). I miejsce - klasa 5-8 gsU, II miejsce - klasa 1-2 pp2 i 1-3 pp4, III miejsce - klasa 7-8 fsU , IV miejsce - klas 1-2 pp1. 

 

6. Szkolny Konkurs Matematyczny "Matematykę można polubić" (marzec 2019 r.). I miejsce - klas 3 zL, II miejsce - klas 3 gimnazjum, III miejsce - klasa 2 zL.

 

7. I Regionalny Konkurs Ortograficzny "Mistrzowie Ortografii" (maj 2019 r.). II miejsce. 

 

8. Szkolny Konkurs Komputerowy "Mistrz Klawiatury" (maj 2019 r.). I miejsce - klasa 4 sp w kategorii  klas 2-4 , II miejsce - klasa 2, III miejsce - klasa 3. W kategorii klas 5-7 : I miejsce - klasa 7 sp, II miejsce - klas 6 sp, III miejsce - klasa 5. W kategorii klas 8 sp i3 zawodowej : I miejsce - klasa 3 zawodowa, II miejsce - klasa 8 sp.

 

 

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018 

 

 1. Międzyklasowy Konkurs Wiedzy o Polsce (październik 2017 r.). Biorące udział w konkursie klasy - 2 gimnazjum i 7 sp zdobyły jednakową ilość punktów.

 

 2. Międzyklasowy Konkurs  "Z kulturą na co dzień" część I (luty 2017 r.). I miejsce - Joanna Tokarska, II miejsce - Adam Pażuch, III miejsce Gabriel Kocyk.

 

3. Szkolny Konkurs Matematyczny "Matematykę można polubić"  (marzec 2018 r.). I miejsce - klasa 5 sp, II miejsce - klasa - 7 sp, III miejsce - klasa 4 sp, IV miejsce - klasa 6 sp.

 

4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  "Ekoludek" (maj 2018 r.). Wyróżnienie otzrymała Magdalena Walczak. 

 

5. Międzyszkolny Konkurs "Z kulturą na co dzień" część II ( maj 2018 r.). I miejsce - Joanna Tokarska.

 

 

 Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 

1.Quiz międzyklasowy pt. "Dookoła Polski". Każdy mógł zdobyć słodki punkt - cukierek za każdą poprawną odpowiedź. Pytania dotyczyły historii, geografii Polski, oraz znajomości polskich legend. Najwięcej cukierków zdobył Marcel Serafin z klasy 1,3BgU , maj.

2. Szkolny konkurs matematyczny dla klas I, II i  III gimnazjum wzięli udział w szkolnym konkursie matematycznym. Zwycięscy : I miejsce zajęli uczniowie z klasy III gimnazjum zdobywając 22 punkty na 23 możliwych , II miejsce uczniowie z klasy II gimnazjum – 20 punktów, III miejsce uczniowie z klasy I gimnazjum – 14 punktów, kwiecień. 

3.Szkolny konkurs matematyczny „Matematykę można polubić’ dla uczniów klas 1 – 3 gimnazjum . Zwycięscy : I miejsce zajęli uczniowie z klasy 3 gimnazjum zdobywając 21 pkt na 22 możliwych, II miejsce -  uczniowie z klasy 1 gimnazjum – 19 pkt na 22 możliwych , marzec.

 

4. Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego konkursu matematycznego Pangea w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej. W naszej szkole do konkursu wytypowano  6 uczniów – dwóch z klasy 4 i trzech z klasy 5 szkoły podstawowej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: Gabriel  Kocyk  - kl. 5 -16,5pkt / 30 Kacper Pańkowski -  kl. 5 – 15,8pkt / 30;   Eryk Bolek - kl. 4  – 15 pkt / 30;  Martin Michalczewski – kl. 4 – 13 pkt      / 30;  Łukasz Zarobnik – kl. 5 -  12,3 pkt / 30, marzec.

 

5. Konkurs międzyszkolny „Każdą pracę lubimy żadnej się nie boimy”. którego celem było rozwijanie u uczniów zaradności i samodzielności życiowej, wdrażanie do samodzielnego wykonywania czynności życia codziennego oraz nauka szacunku do pracy. Uczniowie wykonywali zadania dostosowane do ich możliwości a były to między innymi: wykonanie sałatki owocowej i kiślu, nakrycie stołu na przyjęcie, przygotowanie kanapek na drugie śniadanie. Wszystkie grupy były  oceniane przez nauczycieli za higieniczne i estetyczne przygotowanie posiłku, oraz posprzątanie swojego miejsca pracy. Zadania wykonane były wzorowo i wszystkie klasy otrzymały I miejsca, styczeń.

 

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

 

1.Multimedialny konkurs komputerowy ph. "MISTRZ KLAWIATURY. Nagrodzeni : klasy 1,2,3 zL, 1 m. - Mateusz Ostapowicz, 2 m. - Weronika Zagońska, 3 m.- Małgorzata Fijołek, wyróżnienie- Daria Wołodźko, klasy 1,2,3 gL 1 m. - Emilia Grodecka, 2 m. - Ignacy Chojnacki, 3 m. - Mateusz Pitaś, wyróżnienie - Anna Zapalska, klasy 1,2,3 spL 1 m. - Paweł Buławieniec, 2 m. - Martin Michalczewski, 3 m. - Eryk Bolek, wyróżnienie - Kacper Siwak, klasy 4,6 spL 1 m. - Kacper Pańkowski, 2 m. Patrycja Podlewska, 3 m. Dawid Chwiluk, wyróżnienie - Jakub Kruszewski, klasa 5 spL 1 m. - Elżbieta Pażuch, 2 m. - Maciej Makuch, 3 m. - Natalia Sydorów, wyróżnienie Adam Pażuch, maj.

 

2. Szkolny konkurs matematycznym ph.: "Matematykę można polubić". Zwycięscy: I miejsce zajęli uczniowie z klasy III gimnazjum zdobywając 22pkt na 23pkt możliwych, II miejsce -  uczniowie z klasy II gimnazjum – 20pkt/23pkt, III miejsce  - uczniowie z klasy I gimnazjum – 14pkt/23pkt, kwiecień.

 

3. Szkolny etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego „PANGEA”. Do konkursu wytypowano  6 uczniów – czterech z klasy 4 i dwóch z klasy 6 szkoły podstawowej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: Jakub Kruszewski – kl 6  spL - 32 pkt / 60, Dawid Chwiluk – kl 6 spL –, 38 pkt / 60, Łukasz Zarobnik – kl. 4 spL -  49 pkt / 60, Kacper Pańkowski -  kl. 4 spL – 34 pkt / 60, Przemysław Niżnik - kl. 4 spL – 32 pkt / 60, Gabriel  Kocyk  - kl. 4 spL -  35pkt / 60, luty.

 

4. Konkurs międzyklasowy ph. „Jestem bezpieczny na drodze” dla uczniów klasy I, II, III Specjalnej Szkoły Przysposabiającej do Pracy . Zwycięscy: I miejsce klasa I, II, III PP2, II miejsce klasa II PP1, III miejsce klasa I PP1, październik.

 

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

1. Międzyklasowy Konkurs Przyrodniczy pt. „Z przyrodą za pan brat”. Wyniki konkursu:   I miejsce– dziewczynki  z kl. IV, II miejsce – chłopcy  z kl. IV, III miejsce – klasa VI, IV miejsce – klasa V, czerwiec.

 

2.Multimedialny konkurs komputerowy ph. "MISTRZ KLAWIATURY". Zwycięscy: I MIEJSCE - DAWID CHWILUK, II MIEJSCE - MATEUSZ PITAŚ, III MIEJSCE - URSZULA FIGURA, IV MIEJCE - ELŻBIETA PAŻUCH, maj.


3. Eliminacje do Międzynarodowego konkursu matematycznego Pangea w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej. Konkurs oficjalnie otworzyła pani wicedyrektor Iwona Dyjur. Uczestnicy mieli do rozwiązania 15 zadań w ciągu 45 minut, maksymalnie mogli uzyskać 60 punktów. Nasi uczniowie zdobyli: Urszula Figura 45pkt , Mateusz Pitaś – 39pkt, Dawid Chwiluk 37pkt. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka matematyki Maria Racka – Witia, marzec.

 

4. Szkolny konkurs matematyczny ph.: „MATEMATYKĘ MOŻNA POLUBIĆ. Zwycięscy: I miejsce zajęli uczniowie z klasy II gimnazjum zdobywając 27pkt na 29pkt możliwych, II miejsce -  uczniowie z klasy III gimnazjum – 24pkt/29pkt, III miejsce  - uczniowie z klasy I gimnazjum – 19,5pkt/29pkt, luty


 

 

 

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

1. XXV Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych pod hasłem: „duchem czasu”, w którym I miejsca zajęli: Kacper Siwak, Ignacy Chojnacki, Weronika Zagońska, Aleksandra Pacura i Maria Żelichowska, II miejsca zdobyli: Weronika Formago, Daria Wołodźko, Piotr Ulidowski, a III pozycję uzyskali Mateusz Pitaś, Dominik Drozd i Alicja Staszak.

2. Konkurs kulinarny „Mistrz w zawodzie”, w którym wysokie II miejsce zajęły: Weronika Kotula, Marta Jebut, oraz Renata Kikta.

3. XI  Regionalny Konkurs „Wesołe zabawy literkami i liczbami" w Złotoryi pod hasłem „Cztery pory roku" uczniowie kl. III Ewa Dziedzic i Maciej Makuch zajęli III miejsce.

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013


1. "Bezpieczeństwo w oczach dziecka",  konkurs organizowany przez Powiat Lubiński . Wyróżnienia w nim otrzymali : Weronika Formago, Wiktoria Dziwińska i Rafał Szostek.

 

2. " Chrońmy przyrodę ojczystą" , konkurs organizowany przez TPD Odział Miejski w Legnicy. I miejsce zajął Paweł Kaczmarek.

 

3. "Moje ulubione zwierzątko" - III Regionalny Konkurs Ekologiczny. II miejsce Maciej Nowakowski i Łukasz Motyl, wyróżnienie  : Dawid Sławski, Sylwester Fijołek, Daniel Marczuk, Krystyna Pawliszyn.

 

4. "Maria Konopnicka dzieciom" - konkurs wojewódzki. II miejsce Konrad Zając, III miejsce Wiktoria Hopej, wyróżnienia: Daniel Marczuk i Jakub Sokołowski.

 

5. "Matematykę można polubić"- szkolny konkurs matematyczny. I miejsce członkowie drużyny II w składzie :Mateusz Ostapowicz, Mateusz Sławski, Grzegorz Kobieniec, Karolina Korona i Patrycja Borowska. II miejsce członkowie drużyny I w składzie :Sylwia Toth, Kinga Zarzycka, Weronika Ród. III miejsce członkowie drużyny III w składzie : Małgorzata Fijołek, Grzegorz Hudzik, Daria Wołodźko, Aleksandra Kowalczyk.

 

6. "Młodzież zapobiega pożarom" turniej powiatowy organizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej . III miejsce Mateusz Pitaś, IV miejsce Mariusz Marczuk

7.  Finał Ogólnopolskiej Akcji MEN "Ja i ty bezpieczni w szkole"

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012


  • 1. XXII Regionalny Konkurs Recytatorski pod hasłem  "Wczoraj trening - dzisiaj Euro, czyli to co w sporcie najważniejsze", w którym z naszego okręgu wyłoniono reprezentację do edycji Wojewódzkiej w składzie Weronika Zagońska, Anna Taflińska, Alicja Staszak, Piotr Ulidowski. Laureatami zostali również: Łukasz Kłos, Grzegorz Hudzik, Ignacy Hojnacki i Marta Gross.


 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 

1. "Wesołe zabawy z literkami i liczbami"  pod hasłem "W świątecznym nastroju" - VIII Rejonowy Konkurs Edukacyjny ( organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy w Złotoryi, kwiecień 2011)

I miejsce- Jakub Dietrich,  I miejsce - Anna Zapalska.

 

 


 

=>  powrót do strony głównej