Get Adobe Flash player

Lubińskie Koło Biblioterapeutyczne

 

Dnia 15 października 2015 r. o godz. 15.15

w Bibliotece Pedagogicznej w Lubinie odbędzie się spotkanie

Lubińskiego Koła Biblioterapeutycznego.

W programie m. in. prezentacja multimedialna na temat bajkoterapii.

Zapraszamy !

 

 

 

 

 


 

Dnia 9 września 2011 r. w bibliotece odbyły się warsztaty biblioterapeutyczne oparte na motywach bajki "Śpiąca królewna", które prowadziła mgr Ewelina Surmiak prezes Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu. W zajęciach wszyscy braliśmy aktywny udział i jak zawsze świetnie się bawiliśmy. Wiele ciekawych pomysłów na pewno wykorzystamy. Każda z uczestniczek przygotowała krótką informację o ostatnio przeczytanej książce, którą można polecić do prowadzenia zajęć.  Przy okazji spotkania Biblioteka Pedagogiczna zaprezentowała swoje nowości o tematyce biblioterapeutycznej.


alt..alt..alt..alt